canlı destek
EÜ BİYOMÜHENDİSLİK BÖLÜMÜ LİSANS DERS PROGRAMI
GÜZ DÖNEMİ 
    Kayıt yenileme:  04-10 Ekim 2021    
    Ders Dönemi 11 Ekim 2021-21 Ocak 2022    
    Vize:       
    Final: 24 Ocak-06 Şubat 2022    
    Bütünleme:  07-13 Şubat 2022    
           
    SINIF 1 SINIF 2 SINIF 3 SINIF 4
GÜN SAAT I. YARIYIL  III. YARIYIL  V. YARIYIL VII. YARIYIL
Pazartesi 08:30-09:15   TERMODİNAMİK (2+2)    ENGINEERING ECONOMICS                                    (2+0)
09:30-10:15   DÖÜ P. KOCABAŞ                                                             BZ 08   PD. Ö. YEŞİL ÇELİKTAŞ                                                                               B 111
10:30-11:15 ATATÜRK İLKELERİ ve İNKILAP TARİHİ (2+0)   İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ I (2+0) SÇ.DRS.BYMs (2+0) 
11:30-12:15 Öğr. Gör. İbrahim ÇOBAN                          BZ 06   ÖGD H. YILMAZ TEMEL                                                                     B 106 455 Süperkritik Akışkan Teknolojileri                                     Prof. Dr. Özlem YEŞİLTAŞ                                       B111
13:15-14:00 GENEL BİYOLOJİ (3+0)   BUSINESS PLAN FOR LIFE SCIENCES (2+0)  BİYOMÜHENDİSLİK İÇİN BİYOİNFORMATİK (2+1)
14:15-15:00     PD Ö. YEŞİL ÇELİKTAŞ                                                           B 106 ÖGD Y. KAYMAZ                                                      B 111
15:15-16:00 BZ06 ENGLISH READING AND CONVERSATION (2+0)  ELEKTRİK SİSTEMLERİ (2+0) 
16:15-17:00   DD S. ÖNCEL                                                                  BZ 08 Arş. Gör. Dr. Sinan ZENGİN                                                                    B 106  
Salı 08:30-09:15 PHYSICS I (3+2) FLUID MECHANICS (2+2)    
09:30-10:15 Dr. Öğr. Üyesi Hümeyra ÖRÜCÜ                                                                   BZ 06 Prof. Dr. Aydoğan ÖZDAMAR                                                   BZ 08   SEPARATION and PURIFICATION PROCESS (2+1)
10:30-11:15 TÜRK DİLİ (2+0) İSTATİSTİK (2+0)  MİKROBİYAL/VİRAL GENETİK (2+0) DD S. SARGIN                                                                 DÖÜ İ.H. AKGÜN                                                                                                      
11:30-12:15 Öğr. Gör. H. Çağrı ÖLÇÜCÜ                                               BZ 06 PD N. AZBAR                                                                                                                    BZ 08 PD R. ELTEM                                                               PD B. TANYOLAÇ                                                                                                                                   B 106 B 111
13:15-14:00 PHYSICS I (3+2)    BİTKİ DOKU KÜLTÜRLERİ (2+0) BİYOMÜHENDİSLİK TASARIMI (1+3)
14:15-15:00 Dr. Öğr. Üyesi Hümeyra ÖRÜCÜ                                                                     PD A. GÜREL                                                                     B 106 PD M. ELİBOL                                                                  DÖÜ P. KOCABAŞ
15:15-16:00 Dr. Öğr. Üyesi Hümeyra ÖRÜCÜ                                                                   BZ 06      
16:15-17:00       B 111
Çarşamba 08:30-09:15 MATHEMATICS I (4+1)      BİTİRME TEZİ (0+2)/ BİTİRME TEZİ (0+4)
09:30-10:15 ÖGD M. ODABAŞI KÖPRÜLÜ                                BZ 06 İMMUNOLOJİ (2+1)  DANIŞMAN ÖĞRETİM ÜYESİ
10:30-11:15 BİYOMÜHENDİSLİKTE ETİK (1+0)                                                  PD A. GÜREL                                                DD S. SARGIN                                                                          BZ06 MATHEMATICS III (3+1)  PD E. E. TUNA SÇ.DRS.BYMs (2+0) 
11:30-12:15   ÖGD M. ODABAŞI KÖPRÜLÜ                                                            BZ08 B 106                                                                                                                         465 Biyobenzerlerin Geliştirilmesi ve Üretimi                                                  PD A. NALBANTSOY                                                       B111
13:15-14:00 BİLGİSAYAR (3+0) BİYOKİMYA (3+0)  HAYVAN DOKU KÜLTÜRLERİ (2+0)  SÇ.DRS.BYMs (2+0)                                               TEKNİK OLMAYAN SEÇMELİ DERS
14:15-15:00   PD E. E. TUNA                                                             DÖÜ İ. H. AKGÜN                                               DÖÜ E. GÜLER ÇELİK                                                   BZ 08   PD A. NALBANTSOY                                                        B 106                                                                                                                         419 Endüstriyel Ekoloji ve Geri Kazanım                           Prof. Dr. N. AZBAR                                                    B111                                                                                 GRE401 Girişimcilik ve Etik                                            Tekstil Müh. Böl.
15:15-16:00 Bilgisayar Odası Üniversite Seçmeli Dersi I SÇ.DRS.BYMs (2+0)
16:15-17:00     433 Anaerobik Biyoteknolojinin Temel Esasları ve Uygulamaları                                                                      Prof. Dr. N. AZBAR                                                      B 111                                                                               MTY401 Mühendisler İçin Temel Yönetim ve Yöneticilik Becerileri                                                  Tekstil Müh. Böl.
Perşembe 08:30-09:15       BİOMÜHENDİSLİK LABORATUVARI III (0+4) 
09:30-10:15 MATHEMATICS I (4+1)  HÜCRE BİYOLOJİSİ (1+2) BIOPROCESS ENGINEERING (2+1)   
10:30-11:15 ÖGD M. ODABAŞI KÖPRÜLÜ                                BZ 06 PD K. S. KORKMAZ                                                                                               DD E. İMAMOĞLU PD G. ÖNGEN ÖZGEN                                                      DÖÜ İ. H. AKGÜN
11:30-12:15     B 106 B111
13:15-14:00 KARİYER PLANLAMA (1+0)                                DD D. ATEŞ                                                                    BZ06 STOKİOMETRİ (3+0)                                                    PD M. ELİBOL                                                            BZ08   SÇ.DRS.BYMs (2+0)
14:15-15:00   475 Optimization in Engineering                                          Prof. Dr. Oğuz BAYRAKTAR                                        B107
15:15-16:00 CHEMISTRY I (2+2)   SÇ.DRS.BYMs (2+0)
16:15-17:00 DÖÜ İ. H. AKGÜN                                             BZ06   477 Introduction to Biochemical Engineering                     Prof. Dr. Oğuz BAYRAKTAR                                         B107
Cuma 08:30-09:15   FLUID MECHANICS (2+2) BİYOMÜHENDİSLİK LABORATUVARI I (0+6)   
09:30-10:15   Prof. Dr. Aydoğan ÖZDAMAR                                                 BZ 08    
10:30-11:15   MATHEMATICS III (3+1) PD E. E. TUNA                                                                     ÖGD H. YILMAZ TEMEL SÇ.DRS.BYMs (2+0)
11:30-12:15   ÖGD M. ODABAŞI KÖPRÜLÜ                                                             BZ08 B106 491 Moleküler Dizayn, Modelleme ve İnformatik                                                                      Dr. Öğr. Üyesi İsmail Hakkı AKGÜN                                                      B 111
13:15-14:00 CHEMISTRY I (2+2)                                         DÖÜ İ. H. AKGÜN                                          BZ 06   BİYOMÜHENDİSLİK LABORATUVARI I (0+6)   
14:15-15:00   PD E. E. TUNA                                                                     ÖGD H. YILMAZ TEMEL                                               B106  
15:15-16:00       INTRODUCTION to BIOMEDICAL ENGINEERING (2+0) 
16:15-17:00     DD A. ŞENDEMİR                                                              B111
           
           
NOT:(*) Bu taslak program İnternet kaydı için EÜ Öğrenci İşleri tarafından son değişiklikler yapılarak yayınlandıktan sonraki şekliyle geçerli olacaktır.  
           

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ