2018-2019/GÜZ DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI
EÜ BİYOMÜHENDİSLİK BÖLÜMÜ LİSANS DERS PROGRAMI | |||||||
GÜZ DÖNEMİ | |||||||
Kayıt yenileme: | 17-23 Eylül 2018 | ||||||
Dönem: | Vize: | ||||||
Final: | |||||||
Bütünleme: | |||||||
Tatil: | |||||||
SINIF 1 | SINIF 2 | SINIF 3 | SINIF 4 | SEÇMELİ DERSLER | |||
GÜN | SAAT | I. YARIYIL | III. YARIYIL | V. YARIYIL | VII. YARIYIL | ||
Pazartesi | 8:30-9:15 | *ENGINEERING ECONOMICS (2+0) | GRUP I | ||||
9:30-10:15 | DD. ÖY. Çeliktaş B 111 | 471 Biyoanalitik ve Biyomühendislik Uygulamaları Dr. Öğr. Üyesi İsmail H. Akgün B111 | |||||
10:30-11:15 | Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (2+0) | İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ I (2+0) | SÇ.DRS.BYMs (2+0) GI | ||||
11:30-12:15 | Öğr. Gör. Zeynep TÜRKYILMAZ BZ 06 | DD S. Sargın B 106 | 471, 479 | 479 Mühendislikte Tasarım ve Yenilikçi Yaklaşımlar Doç. Dr. Suphi Ş. ÖNCEL BZ08 | |||
13:15-14:00 | GENEL BİYOLOJİ (3+2) | *BUSINESS PLAN FOR LIFE SCIENCES (2+0) | *Simulation and Process Analysis (2+0) | ||||
14:15-15:00 | PD MC Dalay, PD B. Tanyolaç, PD K.S. Korkmaz, PD E. Hameş | DD Ö.Y. Çeliktaş B 106 | DD S. Öncel DD. E. İmamoğlu B 111 | ||||
15:15-16:00 | BZ 06 | *ENGLISH READING AND CONVERSATION (2+0) | Elektrik Sistemleri ve Dijital Hesaplamaya Giriş (2+0) | ||||
16:15-17:00 | DD S. Öncel BZ 08 | Dr. Öğr. Üyesi A. Şendemir B 106 | |||||
Salı | 8:30-9:15 | *PHYSICS I (3+2) | *FLUID MECHANICS (2+2) | *Separation and Purification Process (2+1) | GRUP II | ||
9:30-10:15 | DD O. ÜNSALAN BZ 06 | Dr. Öğr. Üyesi A. Şendemir, BZ 08 | PD N. Azbar, DD S. Sargın, Dr. Öğr. Üyesi İ.H. Akgün, D T. K. Gündoğdu | 465 Biyobenzerlerin Geliştirilmesi ve Üretimi Doç. Dr. Ayşe NALBANTSOY B111 | |||
10:30-11:15 | TÜRK DİLİ (2+0) | İSTATİSTİK (2+0) | MİKROBİYAL/VİRAL GENETİK (2+0) | B 111 | |||
11:30-12:15 | M. İnce, BZ 06 | PD N. Azbar, D. TK. Gündoğdu BZ 08 | PD R. Eltem, PD .B. Tanyolaç B 106 | 467 Alternatif Bir Yenilenebilir Enerji Kaynağı Olarak Mikroalg Doç. Dr. Suphi Ş. ÖNCEL BZ08 | |||
13:15-14:00 | *PHYSICS I (3+2) | TERMODİNAMİK (2+2) | BİTKİ DOKU KÜLTÜRLERİ (3+0) | BİYOMÜHENDİSLİK TASARIMI (1+3) | |||
14:15-15:00 | DD O. ÜNSALAN | DD S. Öncel, BZ 08 | PD A. Gürel | PD M. Elibol | |||
15:15-16:00 | BZ 06 | B 106 | " | ||||
16:15-17:00 | B 111 | ||||||
Çarşamba | 8:30-9:15 | GENEL BİYOLOJİ (3+2) | STOKİOMETRİ (2+2) PD. M. Elibol BZ08 | BİT. TEZİ (0+2)/ BİT. TEZİ (0+6) | GRUP III | ||
9:30-10:15 | PD MC Dalay, PD B. Tanyolaç, PD K.S. Korkmaz, PD E. Hameş BZ06 | İMMUNOLOJİ (2+1) | Dan. Öğr. Üyesi | 469 Biyoyakıt Üretimi Doç. Dr. Esra İmamoğlu B 111 | |||
10:30-11:15 | *MATHEMATICS I (4+1) | MATHEMATICS III (3+1) | PD E. Hameş | ||||
11:30-12:15 | Doç. Dr. Z.. ÖZÇELİK BZ 06 | PD Y. Özçelik BZ08 | B 106 | 455 Süperkritik Akışkan Teknolojileri Doç. Dr. Özlem YEŞİL ÇELİKTAŞ B 106 | |||
13:15-14:00 | BİLGİSAYAR (3+0) | HAYVAN DOKU KÜLTÜRLERİ (3+0) | |||||
14:15-15:00 | DD E. İmamoğlu | BİYOKİMYA (3+0) | Doç. Dr. A. NALBANTSOY | ||||
15:15-16:00 | Bilgisayar Odası | PD E. Hameş Dr. Öğr. Üyesi İ.H. Akgün | B 106 | SÇ.DRS.BYMs(2+0)GIV | GRUP IV | ||
16:15-17:00 | BZ 08 | 441, 459 | 441, Biyoinformatik, Prof. Dr. Kemal Sami KORKMAZ B111 | ||||
Perşembe | 8:30-9:15 | BİOMÜHENDİSLİK LABORATUVARI III (1+3) | 459 Archaea Biyoteknolojisi Prof. Dr. E. Esin HAMEŞ BZ06 | ||||
9:30-10:15 | HÜCRE BİYOLOJİSİ (1+2) | *BIOPROCESS ENGINEERING (2+1) | |||||
10:30-11:15 | PD K.S. KORKMAZ | DD S. Sargın, DD. E. İmamoğlu | PD. G. Öngen Özgen Dr. Öğr. Üyesi İ.H.. Akgün | ||||
11:30-12:15 | BZ 08 | B 106 | B111 | ||||
13:15-14:00 | STOKİOMETRİ (2+2) PD. M. Elibol BZ08 | ||||||
14:15-15:00 | ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GİRİŞ (1+0) PD B. Tanyolaç BZ06 | ||||||
15:15-16:00 | *CHEMISTRY I (2+2) | SÇ.DRS BYMs(2+0)GIII | |||||
16:15-17:00 | Dr. Öğr. Üyesi İ.H. Akgün, BZ 06 | 455, 469 | |||||
Cuma | 8:30-9:15 | *FLUID MECHANICS (2+2) | BİYOMÜHENDİSLİK LABORATUVARI I (1+5) | ||||
9:30-10:15 | Dr. Öğr. Üyesi A. Şendemir BZ 08 | ||||||
10:30-11:15 | *CHEMISTRY I (2+2) | MATHEMATICS III (3+1) | PD E. HAMEŞ ÖGD H. Y. Temel | ||||
11:30-12:15 | Dr. Öğr. Üyesi İ.H. Akgün BZ 06 | PD Y. Özçelik BZ08 | B106 | ||||
13:15-14:00 | *MATHEMATICS I (4+1) | " | SÇ.DRS BYMs(2+0)GII | ||||
14:15-15:00 | Doç. Dr. Z. ÖZÇELİK | " | 465, 467 | ||||
15:15-16:00 | BZ 06 | *Introduction to Biomedical Engineering (2+0) | |||||
16:15-17:00 | Dr. Öğr. Üyesi A. Şendemir B111 | ||||||
NOT: (1) Seçmeli derslerin belirlenmesinde her gruptan en fazla BİR adet olmak üzere toplam İKİ adet ders ilgili öğretim üyesinin onayı alındıktan | |||||||
sonra seçilecek olup bu dersler yine ilgili öğretim üyesinin belirlediği yer ve zamanda yapılabilecektir. | |||||||
(2) Bu taslak program İnternet kaydı için E.Ü. Öğrenci İşleri tarafından son değişiklikler yapılarak yayınlandıktan sonraki şekliyle geçerli olacaktır. |